Orzech i wino w Twoim salonie

aranżacje ekspozycji

o projekcie 

Wbrew pozorom aranżacje w salonach sprzedaży nie są łatwym zadaniem dla projektanta wnętrz. Trzeba połączyć różne kolekcje, marki i style by stworzyć spójną i atrakcyjną dla klienta całość. Dlatego traktuję domki aranżacyjne w Galerii Wnętrz Domar nie jak klasyczne ekspozycje, a raczej koncepty, wizje, które możesz w całości przenieść do domu. Często spotykam się z prośbą o stworzenie pełnej aranżacji i rozumiem to doskonale, dlatego tworzę „ściągawki”, które pokazują jak łączyć materiały, faktury i kolory.

Nie inaczej było w przypadku klasycznej, salonowej aranżacji w Domarze. Wybrałam, modne w tamtym czasie, meble na wysoki połysk w głębokim orzechowym odcieniu o klasycznych kształtach. Zestawiłam je z równie klasycznymi fotelami i sofą obitymi miękkim, mięsistym welwetem. Eleganckie dodatki w kolorze srebrnym dopełniły całości. Na szczególną uwagę zasługuje srebrny kandelabr i wielka, wysoka, metalowa donica.

kategoria:
aranżacje ekspozycji
data:
February 10, 2021

zobacz inne projekty

Skontaktuj się ze mną

Zadzwoń lub napisz do mnie, kolejnym krokiem będzie spotkanie (może być online) podczas którego omówimy warunki współpracy.

Sylwia Gulewicz - Wysocka

ikonka telefonu
+48 506 959 675
ikonka adresu mailowego
sylwia@architekci.art.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do mnie...

Dziękuję! Twoje zapytanie zostało prawidłowo wysłane. Postaram się odpowiedzieć w przeciągu 24h:)
Pozdrawiam ciepło
Sylwia GW
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.