Moje realizacje

Zobacz moje najnowsze realizacje i projekty.

projekty wnętrz

W swojej pracy skupiam się na dobrostanie użytkowników wnętrz. Opracowuję rozwiązania, które w najlepszy możliwy sposób odzwierciedlają ich styl życia, potrzebę wygody i osobistej ekspresji. Według mnie dobre wnętrze jest po prostu ludzkie, z odciśniętym rysem indywidualności osób, które w nim mieszkają, pobywają. To nie tylko kwestia przytulności, to kwestia dobrej energii w mieszkaniu.

wystawy i wydarzenia

Współtworzyłam jedenaście edycji Nocy z Designem. To jedno z prestiżowych wydarzeń we Wrocławiu, w trakcie którego można było prześledzić ewolucję polskiego przemysłu meblowego. Od legendarnych już mebli giętych braci Thonetów, przez krzesła autorstwa Mariana Sigmunda, założyciela Spółdzielni Artystów „Ład”, po współczesne, pompowane stołki Oskara Zięty, które stały się już ikoną polskiego wzornictwa. Istotą jest zawsze pokazanie, że dobry design to coś namacalnego, co mamy na wyciągnięcie ręki, a nie tylko w katalogach. Polscy projektanci i polskie marki mają bardzo dobre pomysły. Okazuje się, że możemy żyć i mieszkać ciekawiej, ładniej, wygodniej, a przede wszystkim zdrowiej.

Miałam przyjemność współpracować z Alessandro Mendinim, Dorotą Koziarą oraz absolutną plejadą czołowych projektantów polskich. Byłam Dyrektorem Artystycznym 11 edycji Nocy z Designem, co było dla mnie ogromnym zaszczytem. Od lat organizuję wydarzenia promujące uczelnie artystyczne.

aranżacje ekspozycji

Tworzę autorskie ekspozycje w Galerii Wnętrz Domar, które nadają unikatowy charakter samej galerii, ale także pokazują najnowsze trendy i moją ich interpretację. To nieocenione narzędzie promocji eksponowanych produktów, a także edukacja na temat stylów wnętrzarskich, pomagająca lepiej poznać zasady łączenia mebli, kolorów, czy też mieszania tych stylów.

Skontaktuj się ze mną

Zadzwoń lub napisz do mnie, kolejnym krokiem będzie spotkanie (może być online) podczas którego omówimy warunki współpracy.

Sylwia Gulewicz - Wysocka

ikonka telefonu
+48 506 959 675
ikonka adresu mailowego
sylwia@architekci.art.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do mnie...

Dziękuję! Twoje zapytanie zostało prawidłowo wysłane. Postaram się odpowiedzieć w przeciągu 24h:)
Pozdrawiam ciepło
Sylwia GW
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.