Stół SGW Scheme

projekty mebli

Ostatnio u mnie:

stół sgw scheme w aranżacji salonowej

Stół SGW Scheme

by
Sylwia Gulewicz-Wysocka
/
MAJ 27, 2021
/
projekty mebli

Jest wieczór. Siedzę nad koncepcją aranżacji wnętrza i ekspozycji dla salonu sprzedaży podłóg i drzwi. Niespodziewanie dzwoni telefon – na wyświetlaczu Tomasz Tomaszewski – jeden ze współwłaścicieli marki LOFT Decora - produkującej najwyższej jakości meble wykonane z litego drewna oraz stali. Będą tworzyć część mebli do wspomnianego salonu. Mówi, że fajnie byłoby, gdybym zaprojektowała stół dla pracowników i klientów.

Pomyślałam, że świetnie, czemu nie? Zatem zgoda! Pytam na kiedy – i tutaj absolutne zaskoczenie – na teraz, na już! Produkcja musi ruszyć, bo nie zdążymy - słyszę. Mówię, że nie ma szans, nie dam rady itd. Ale Tomek powiedział tylko - zgodziłaś się, więc rysuj!

Chwila paniki, uspokojenie przy jazzie – Miles Davis, kartka, ołówek, cienkopis i  start! Tak zrodził się pomysł - na kolanie, w nocnym wymiarze , w jazzie...

STÓŁ SGW SCHEME - RYSUNEK ODRĘCZNY

Zainteresowany? Zobacz tutaj.

Stół SGW Scheme to nietuzinkowy projekt wrocławskiej projektantki Sylwii Gulewicz-Wysockiej dla LOFT Decora. Trzymany pod i nad. Oglądany z przodu i z tyłu. Łączony ze sobą i stojący oddzielnie. Genialny projekt i nienaganne, ręczne rzemiosło. Industrialny stół do jadalni trudny technicznie, lecz zachwycający wizualnie.
Przepraszam, wystąpił problem z wczytaniem zdjęć. Spróbuj odświeżyć stronę.
zobacz wszystkie wpisy >